Charis Gooris
AccountancyCharis – Waar een wil is, is een weg!
Ik ben Charis en maak sinds mei 2017 deel uit van de Acco-familie. Wat begon als een rol als administratief medewerker, heeft zich ontwikkeld naar een veelzijdige functie op de accountancy-afdeling. Of het nu gaat om het verwerken van aankoopfacturen of het indienen van BTW-aangiftes, ik draai mijn hand er niet voor om!
Door mijn doorzettingsvermogen werk ik nu aan dossiers waarbij Acco de interne boekhouding beheert. Dit werk geeft me veel voldoening, en ik kom elke dag met een glimlach naar het kantoor.Thuis geniet ik volop van mijn gezin, met een geweldige dochter en partner. Ik omring me graag met vrienden en familie en haal net als mijn collega's het beste uit het leven!
- Accompagnon sinds: 2017
Een paar van mijn collega's
Over Acco Group
Acco Accountants. Gestart in 1983 en in de loop van de jaren uitgegroeid tot een gedreven en jonge organisatie van een 30-tal medewerkers. Samen tekenen ze voor een pragmatische en resultaatgerichte aanpak.
Opgericht in
1983
Collega’s
30
Werk je al bij Acco Group?
Help ons je nieuwe collega te vinden!